Międzynarodowe Zawody IGP, CACIT Wisła 2019

Wyniki

IGP-1

Nr startPrzewodnik
Pies
Punkty/Ocena
A
Punkty/Ocena
B
Punkty/Ocena
C
Punkty/Ocena
Ogólna
LokataKarta
pracy
27Waldemar Skotarski
Niki vom Waldfurter-Wald (ON)
80
Dobra
91
Bardzo dobra
89
Dobra
260
Dobra
1dehaze
23Rostislav Mičkal
Bailey Vermüll (ON)
73
Dostateczna
88
Dobra
90
Bardzo dobra
251
Dobra
2dehaze
24Stanislav Lasák
Blek Vermüll (ON)
41
Niedostateczna
91
Bardzo dobra
80
Dobra
212
Niedostateczna
 dehaze
28Lucie Barátová
Almond od Madakru (OBM)
88
Dobra
76
Dostateczna
 
Niedostateczna
164
Niedostateczna
 dehaze
22Milan Pavlíček
Ax Vermüll (ON)
78
Dostateczna
72
Dostateczna
 
Niedostateczna
150
Niedostateczna
 dehaze
25Krzysztof Sadowski
Lecter Frambos (OBM)
6
Niedostateczna
80
Dobra
 
Niedostateczna
86
Niedostateczna
 dehaze
21Tomasz Stocki
Iwan Mój Kaprys (ON)
 
 
 
Dyskwalifikacja dehaze
26Marcin Człapa
Nikita Vikar (ON)
 
 
 
Dyskwalifikacja dehaze

IGP-3

Nr startPrzewodnik
Pies
Punkty/Ocena
A
Punkty/Ocena
B
Punkty/Ocena
C
Punkty/Ocena
Ogólna
LokataKarta
pracy
4Táňa Štefková
Cher Suché Lazce (ON)
90
Bardzo dobra
92
Bardzo dobra
88
Dobra
270
Bardzo dobra
1dehaze
5Evija Mankopa
Angry Bird Manlihaus (OBM)
88
Dobra
96
Doskonała
84
Dobra
268
Dobra
2dehaze
9Karol Dorociak
Spike Frambos (ON)
76
Dostateczna
91
Bardzo dobra
93
Bardzo dobra
260
Dobra
3dehaze
6Jelena Zubenkova-Birzniece
Amory Manlihaus (OBM)
88
Dobra
79
Dostateczna
90
Bardzo dobra
257
Dobra
4dehaze
11Magdalena Słomion
Daemon von der Leibgarde (DOB)
70
Dostateczna
81
Dobra
87
Dobra
238
Dostateczna
5dehaze
3Zbigniew Lewandowski
Castro Śmiłowickie Wilki (ON)
72
Dostateczna
87
Dobra
65
Niedostateczna
224
Niedostateczna
 dehaze
8Robert Olesiński
Nortan z Zielonego Ursynowa Poland (DON)
71
Dostateczna
48
Niedostateczna
76
Dostateczna
195
Niedostateczna
 dehaze
2Vladimíra Králová
Leroy von der Hofreite (HOV)
41
Niedostateczna
73
Dostateczna
65
Niedostateczna
179
Niedostateczna
 dehaze
10Marcin Człapa
Wilson von der Germanenquelle (ON)
12
Niedostateczna
73
Dostateczna
88
Dobra
173
Niedostateczna
 dehaze
7Magdalena Orzechowska
Goya vom Wehebach (OBM)
 
 
 
Dyskwalifikacja dehaze
1František Müller
Wikki z Větrného vrchu (ON)
15
Niedostateczna
 
 
Wycofany dehaze

Wyniki drużynowe

Nr startPrzewodnik
Pies
Punkty
A
Punkty
B
Punkty
C
Punkty
Ogółem
27
11
Waldemar Skotarski
Niki vom Waldfurter-Wald (ON)
Magdalena Słomion
Daemon von der Leibgarde (DOB)
150 172 176 498
24
4
Stanislav Lasák
Blek Vermüll (ON)
Táňa Štefková
Cher Suché Lazce (ON)
131 183 168 482
Wyniki drużynowe (Niezaliczone)
Nr startPrzewodnik
Pies
Punkty
A
Punkty
B
Punkty
C
Punkty
Ogółem
27
1
Milan Pavlíček
Ax Vermüll (ON)
František Müller
Wikki z Větrného vrchu (ON)
       
22
7
Marcin Człapa
Nikita Vikar (ON)
Marcin Człapa
Wilson von der Germanenquelle (ON)
       
25
7
Krzysztof Sadowski
Lecter Frambos (OBM)
Magdalena Orzechowska
Goya vom Wehebach (OBM)
       
24
4
Stanislav Lasák
Blek Vermüll (ON)
Táňa Štefková
Cher Suché Lazce (ON)
       
Sędziowie
  • Obrona: Theodor Krajčí (CZ), sędzia główny zawodów
  • Posłuszeństwo: Jiří Tichý (CZ)
  • Posłuszeństwo: Dariusz Kmiecik (PL), sędzia pomocniczy
  • Ślady: Jacek Lewkowicz (PL)
Pozoranci:
  • David Hanel
  • Vojtěch Konečný
  • David Krhovjak rezerwowy